صفحه اصلیمعرفیتماستجهیزاتخدمات

 

واکاو کیمیا به عنوان نمایندگی انحصاری و رسمی شرکت Dr. Ritter Appartebau GmbH آلمان از ارائه خدمات گارانتی و بعد از فروش به خریدارانی که کالای خود را از اشخاص غیر مجاز تهیه می‌نمایند معذور است.

 

Dr. Ritter Apparatebau آلمان سازنده کنتورهای گاز و کیسه‌های نمونه‌برداری گاز  (GSB) است.

 کنتورها از نوع خشک (BG) و تر (TG)، و  به ترتیب از نوع Bellows و Drum  و در گستره‌ی 40 تا 160,000L/h و 0.1 تا 18,000L/h هستند. درام و بدنه کنتورهای TG بنا به انتخاب از مواد گوناگون ساخته می‌شوند و در برابر گازهای خورنده مقاومت شیمیایی دارند. در کنتورهای تر، بنا به ماهیت شیمیایی گاز، سیالات پرکننده متفاوتی به کار برده می‌شود. همچنین کنتور MGC با مینیمم فلوی 1mL/h برای مقادیر بسیار پایین جریان گاز به کار می‌رود.

صنایع پتروشیمی و شیمی، گاز، و متالورژی، و مراکز پژوهشی از مشتریان اصلی ما هستند. کنتورهای TG به دلیل دقت و پایداری بسیار بالا، به ویژه در صنایع گازسوز، برای اندازه‌گیری دبی و حجم، و حتی کالیبراسیون کاربرد گسترده‌ای دارند.

تمامی کنتورها قابلیت اتصال به PC را دارند و برای کنتورهای TG و BG دماسنج گاز و سیال پرکننده، و مانومتر وجود دارد. نرم‌افزار Rigamo که به تازگی برای کنتورهای فوق توسعه یافته است، ابزاری مناسب برای مشاهده و ثبت داده‌هاست. همچنین نشاندهنده‌ی EDU32FP با اتصال به کنتور، علاوه بر نشان دادن دبی و حجم، خروجی آنالوگ را  فراهم می‌کند.

کیسه‌های نمونه‌برداری GSB از 5 لایه ساخته می‌شوند و در برابر بسیاری از گازها مقاومت شیمیایی دارند. به دلیل کدر بودن لایه‌ها، از گازها در برابر تابش UV محافظت می‌شود. انواع شیرها و وسایل نمونه‌برداری برای این کیسه‌ها موجود است.

 

 

Ritter Apparatenbau

 

کنتور TG

کنتور BG

کنتور MGC

نرم‌افزار Rigamo

کیسه GSB